Lirohet babai ,mbeten ne burg dy vellezerit nga Ngjeqari qe u kapen...

Lirohet babai ,mbeten ne burg dy vellezerit nga Ngjeqari qe u kapen me 67,7 kg droge

626
SHPËRNDAJE

Lihet i lire babai por mbeten ne burg dy vellezerit nga Ngjeqari te cileve ju gjeten ne banese 67.7 kg cannabis Sativa.Gjykata Fier ka marre sot masen e sigurise me burg per  2shtetasit 

1.Mitat Stani, 58 vjeç. Lihet i lire ne sallen e gjyqit

2.Përparim Stani, 30 vjeç.

3.Arti Stani, 28 vjeç, banues në fshatin Ngjeqar, Roskovec.

​​
Aksioni i Policise ne Ngjeqar

Sektori për Narkotikët në D.V.P Fier finalizon një tjetër operacion antidrogë.

Finalizohet me sukses operacioni antidrogë i koduar “STAN”.

Sekuestrohen 67.7 Kg lëndë narkotike Cannabis Sativa.

Arrestohen në flagrancë poseduesit e lëndës narkotike, babai dhe dy djemtë e tij.

Nga ana e Sektorit për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve në Drejtorinë Vendore të Policisë Fier, u bë i mundu finalizimi i operacionit të koduar “STAN” ku u arrestuan në flagrancë shtetasit:

1.Mitat Stani, 58 vjeç.
2.Përparim Stani, 30 vjeç.
3.Arti Stani, 28 vjeç, banues në fshatin Ngjeqar, Roskovec.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.