Lihet i lirë i vetëdorëzuari i Lushnjes ,’Juli i Pashakos’

Lihet i lirë i vetëdorëzuari i Lushnjes ,’Juli i Pashakos’

202
SHPËRNDAJE

I vetëdorëzuari në Policinë e Lushnjes, Julian Sula ose i njohuri me nofkën Juli i Pashakos, është lirua nga Policia pasi ka rezultuar se nuk ka lidhje me vrasjen e dyfishtë në Lushnje të lidhur me emrin e bandës së Aldo Bares. Kështu bënë të ditur burime nga Policia.

Sula ishte i dyshuar lidhur me vrasjen me atentat të Jurgen Hoxhës dhe Zamir Latifit në një lokal tek ura e përroit dhe emri i tij ishte përfshirë në hetimet policore për zbulimin e vrasësve; dy të akuzuarit kryesorë janë Laert Haxhiu dhe Orgest Bilbili, shpallur në kërkim.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.