Lekundje te tokes nga nje Termet 3,5 balle me epiqender Mallakaster

Lekundje te tokes nga nje Termet 3,5 balle me epiqender Mallakaster

914
SHPËRNDAJE

Lwkundje te tokes kane ndodhur para paka minutash ne disa rrethe te jugut te Shqiperise nga nje termet me nje magnitude 3,5 balle i shkalles rihter .Sipas informacionit nga qendra europiane sizmologjike epiqendra e ketij termeti eshte zona e Ballshit. Njoftohet se nuk ka pasur demtime nga keto lekundje ndersa ato jane ndjere ne Fier , Berat dhe Vlore

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.