Lajmi i Fundit:Permbytet nenstacioni i Pocemit

Lajmi i Fundit:Permbytet nenstacioni i Pocemit

159
SHPËRNDAJE

Reshjet e shumta te shiut kane rritur se tepermi prurjet ne lumin Vjose . Si pasoje e daljes se Vjose nga shtrati ka ndodhur edhe permbytja e nenstacionit elektrik dhe stacioni i pompimit te ujit ne Pocem te MallakastresDisa zona te Fratarit pa energji elektrike

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.