Laborator droge ne lagjen “Kastriot” në Fier

Laborator droge ne lagjen “Kastriot” në Fier

283
SHPËRNDAJE

Fier – Kapet laborator droge ne lagjen “Kastriot” në Fier. Operacioni policor është kryer në orët e vona të mbrëmjes djeshme.Dy kate të një pallati ishin kthyer në vend kultuvimi hashashi. Kultivimi behej me ndihmën e llampave elekrrike. Lajmi konfirmohet nga avokati i të ndaluareve dhe nga burime zyrtare të policisë. Policia ka kryer arrestime dhe sekuestrime. Zbulimi është bërë nga fatura e energjisë elektrike që shkonte deri në tre milionë lek të vjetra

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.