Ktheheshin nga dasma ,aksidentohen me motor,bashkeshortet nga Semani,Fier.

Ktheheshin nga dasma ,aksidentohen me motor,bashkeshortet nga Semani,Fier.

360
SHPËRNDAJE

Aksident automobilistik ne aksin Fier-Seman. Piro Koci 57 vjec nga Semani i cili ka qene me gruan e tije duke udhetuar ne aksin rrugor Seman -Fier i ka humbur kontrollin e motorit dhe ka rene ne asfaltin e rruges .Burre e grua jane derguar ne spital .57 vjecari Piro Koci eshte futur ne sallen e operacionit .Gruaja e tij plagosur lehte po bene egzaminimet mjeksore .Bashkeshortet po ktheheshin nga nje dasem

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.