Kryeministri Rama prezanton kengen qe do shoqeroje PS ne fushaten elektorale

Kryeministri Rama prezanton kengen qe do shoqeroje PS ne fushaten elektorale

116
SHPËRNDAJE

TIRANE- Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me surpriza për të gjithë mbështetësit e PS. Pasi një ditë me pare prezantoi listën e kandidatëve për deputetë në të gjitha qarqet e vendit, për zgjedhjet parlamentare të 18 qershorit, Rama sjell edhe këngën që do të shoqërojë PS gjatë fushatës elektorale.

Kryeministri Rama thotë se kjo këngë u zgjodh mes 1797 propozimeve, ndërsa thotë se shorti për ndarjen e çmimeve të fituesve mes propozuesve të kësaj kënge do të hidhet gjatë Kongresit të Partisë Socialiste, më 9 Maj.
 

“MIRËMËNGJES ?

dhe ju uroj një të djelë të qetë me këngën që mes 1797 propozimeve është përzgjedhur të na shoqërojë në rrugën drejt 18 qershorit të Fitores2017?

Shorti për ndarjen e çmimeve të fituesve mes propozuesve të kësaj kënge fantastike do të hidhet gjatë Kongresit të Partisë Socialiste, që do te zhvillohet në Ditën e Europës, më 9 Maj ????”, shkruan kryeministri Rama.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.