Krim i rende ne familje, burri vret gruan dhe me pas edhe...

Krim i rende ne familje, burri vret gruan dhe me pas edhe veten

159
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në kryeqytet, ku një burrë ka shkuar deri në marrëzi, duke vrarë gruan e tij e më pas veten.
NJOFTIMI I POLICISEMë datë 20.08.2017, në numrin e emergjencave 112, ka ardhur një njoftim se në zonën e njohur si frutikulturë, ka të shtëna me armë zjarri.
Menjëherë janë dërguar Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr 5, të cilët kanë konstatuar në banesë të pa jetë shtetasit H. L. dhe D. L. Nga hetimet paraprake është mësuar se shtetasi H. L., ka qëlluar me armë zjarri automatike model 56 bashkëshorten e tij shtetasen D. L. dhe më pas ka qëlluar veten.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e arsyes së këtij krimi në familje

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.