Konstituohen KZAZ ne Fier , mungon opozita 

Konstituohen KZAZ ne Fier , mungon opozita 

113
SHPËRNDAJE

Afrojne zgjedhjet e 18 Qershorit ndersa me gjithe debatet she kundershtimin e opozites per shtytje te zgjedhjeve nga KQZ ka nisur procesi i konstituimit te antareve te KZAZ. Jane konstituar ne diten e sotme KZAZ ne Fier me nr 57 dhe 58.

Perfaqsuesi i KQZ Endri Toporja ka prezantuar 5 komisionieret  e mazhorances ndersa mungonin dy komisioner nga opozita.Ne fier jane dy Kzaz  te cilat jane percaktuar ne ambjentet e shkolles se mesme Janaq Kilica dhe ne shkollen Petro Sota. 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.