Kercenon mjeket dhe infermieret e spitalit te Fierit, ne prokurori 39 vjecari

Kercenon mjeket dhe infermieret e spitalit te Fierit, ne prokurori 39 vjecari

640
SHPËRNDAJE

Komisariati i Policisë Fier Më datë 04.10.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Fier, për shtetasin V.Ç, vjeç 39, banues në Fier, pasi dyshohet se rreth orës 00:20, në Urgjencën e Spitalit, ka kanosur e kundërshtuar në kryerjen e detyrës mjekët e infermierët dhe ka shqetësuar pacientët që ndodheshin në sallën e mjekimit. Nenet 235/1 e 274 të Kodit Penal.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.