Kapet me 45 doza droge, arrestohet nga policia 33 vjecari nga Fieri

Kapet me 45 doza droge, arrestohet nga policia 33 vjecari nga Fieri

191
SHPËRNDAJE

 Fier!

Kapet me 45 doza lënde narkotike Cannabis Sattiva, arrestohet në flagrancë nga policia.

 

Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Fier, arrestuan në flagrancë shtetasin:

 

-Aurel Osmëni, 33 vjeç, banues në lagjen “11 Janari”, Fier.

 

Arrestim i këtij shtetasi u bë pasi gjatë natës, në lagjen “11 Janari” Fier është kapur në kushtet e flagrancës me 45 doza lënde narkotike të dyshuar Cannabis Sattiva të cilat u sekuestruan në cilësinë e provës materiale.

 

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve” parashikuar nga Neni 283/1 i Kodit Penal

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.