Kapet me 3 doza Kokainë, arrestohet 26 vjecari nga Fieri.

Kapet me 3 doza Kokainë, arrestohet 26 vjecari nga Fieri.

352
SHPËRNDAJE

Fier!
Kapet me 3 doza lëndë narkotike Kokainë, arrestohet në flagrancë poseduesi.
Specialistët e Sektorit për Hetimin e Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Fier, arrestuan në flagrancë shtetasin:
-Ervin Sulejmani, 26 vjeç, banues në fshatin Ferras, Fier.
Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në vendin e quajtur “Kryqëzimi i QTU” Fier, i’u gjetën e bllokuan në cilësinë e provës materiale 3 doza lëndë narkotike e dyshuar kokainë.
Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve” parashikuar nga Neni 283/1 i Kodit Penal.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.