Kapet Fieraku me 105 kg droge ne Kapshtice

Kapet Fieraku me 105 kg droge ne Kapshtice

505
SHPËRNDAJE

Më datë 30.12.2017, u arrestua në flagrancë shtetasi E.A, vjeç 52, banues në Patos, pasi në PKK Kapshticë, në mjetin tip “Skania” dhe rimorkio është konstatuar 105 kg lëndë nargjile, e cila nuk është deklaruar për zhdoganim. Neni 172 i Kodit Penal.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.