Kapet babai 45 vjecar qe ngacmonte bijen e tij

Kapet babai 45 vjecar qe ngacmonte bijen e tij

551
SHPËRNDAJE

FierSpecialistët për krimet në Komisariatin e Policisë Fier ndaluan shtetasin e shpallur në kërkim:

-Altin Xhafa, 45 vjeç, banues në Fier.

Për këtë shtetas, vajza e tij 14 vjeçe kallëzon se babai i saj e ka ngacmuar seksualisht dhe në mënyre të vazhdueshme ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj saj.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprat penale “Dhunë në familje” dhe “Vepra të turpshme”, parashikuar nga nenet 130/a dhe 108 i Kodit Penal.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.