Kapet 51 vjecari nga Fieri ,shpallur  ne kerkim per dhunen ne familje 

Kapet 51 vjecari nga Fieri ,shpallur  ne kerkim per dhunen ne familje 

337
SHPËRNDAJE

Fier 

Vijon puna për kapjen dhe ndalimin e shtetasve të shpallur në kërkim.

 

Policia kap dhe ndalon një shtetas për veprën penale “Dhunë në familje”.

 

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier, ndaluan shtetasin e shpallur në kërkim:

 

-Namik Zaçe, 51 vjeç, banues në lagjen “15 Tetori” Fier.

 

Ndalimi i këtij shtetasi u bë pasi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Fier e ka dënuar me 4 muaj burg për veprën penale “Dhunë në familje” parashikuar nga Neni 130/a i Kodit Penal.

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.