Kapen dy te rinj me  droge ne Fier

Kapen dy te rinj me  droge ne Fier

884
SHPËRNDAJE

Drejtoria Vendore e Policisë Fier

Seksioni për narkotikët

1.    Më datë 25.11.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Fier, për shtetasin me iniciale F.V, pasi rreth orës 02:00, në sheshin “Nënë Tereza”, iu gjet e bllokua me cilësinë e provës materiale  2. 25 gr. lëndë narkotike e llojit Cannabis Sativa. Neni 283/1 i Kodit Penal.

2.    Më datë 25.11.2017, u arrestua në flagrancë shtetasi M.Z, vjeç 24, banues në Fier, pasi në lagjen “Kastriot”, iu gjet e sekuestrua në cilësinë e provës materiale 4.95 gram, lëndë narkotike e llojit Cannabis Sattiva dhe dy telefona celular. Nenet 283/1 e 286

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.