Kaos ne trafik, bllokohet qarkullimi ne Patos-Fier

Kaos ne trafik, bllokohet qarkullimi ne Patos-Fier

871
SHPËRNDAJE

Kaos ne trafik, bllokohet qarkullimi ne Patos-Fier. Shkak i kesaj situate kane qene levizjet e shumta te mjeteve te tonazhit te rende si dhe te pushuesve. Per gati nje ore eshte bllokuar trafiku paraditen e sotme ne Patos- Fier ndersa trafiku i levizjes se mjteve ka qene i ngarkuar pergjate gjithe dites 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.