Kanos me thikë nënën dhe bashkëshorten ,arrestohet nga policia.

Kanos me thikë nënën dhe bashkëshorten ,arrestohet nga policia.

119
SHPËRNDAJE

Lushnje
Kanos me thikë nënën dhe bashkëshorten në prezencë të fëmijës së mitur, arrestohet në flagrancë nga policia.
Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Lushnje, arrestuan në flagrancë shtetasin:
-Blerim Q., 38 vjeç, banues në Fiershegan, Lushnje.
Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në banesë, në prani të fëmijës së mitur ka kanosur me thikë nënën e tij, shtetasen S.Q, 59 vjeçe dhe bashkëshorten, shtetasen F.Q, 29 vjeçe.
Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnje për veprat penale “Dhunë në familje” dhe “Prodhimi, mbajtja, blerja apo shitja pa leje e armëve të ftohta” parashikuar nga Nenet 130/a/4 dhe 279 të Kodit Penal.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.