Jete qeni, te ushqehesh ne koshat e plehrave(video)

Jete qeni, te ushqehesh ne koshat e plehrave(video)

321
SHPËRNDAJE

Mjerimi nuk eshte vetem ne vargjet e Migjenit nje shekull me pare ,por ky fenomen vjen i gjall edhe ne ditet e sotme.I futur teresisht ne kontenierin e plerave nje endacake ka perfunduar brenda koshit teplerave duke kerkuar te ushqehet. I pafat qe koshat jane pastruar kerkon e kerkon neper kosh pa mundur te marr frym dhe te shoh siper apo jasht. E shikon apo nuk e shikon njeri tjeter kete skene  duke kerkuar ne koshin e plerave, mjerimi dhe uria nuk kane turp. Eshte per te ardhur keq qe edhe sot ka njerez qe vuajn ,endacak apo me te meta mendore shteti duhet ti gjej vendin

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.