Jeni pa drita nga moti i keq? Ja numrat ku mund te...

Jeni pa drita nga moti i keq? Ja numrat ku mund te telefononi

506
SHPËRNDAJE

Në një situatë kur reshjet mbeten kërcënim, OSHEE ka shpërndarë hartën me numrat e kontakteve në çdo zonë, banorët e të cilave mund të hasen me mungesën e energjisë elektrike.
Sipas njoftimit të OSHEE-së, të gjitha kontaktet janë në dispozicion 24 orë të abonentëve për të raportuar dhe informuar rreth situatës së furnizimit me energji elektrike.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.