Ja si duket sot rruga e Gjykates pas prishjes se objekteve(video)

Ja si duket sot rruga e Gjykates pas prishjes se objekteve(video)

1467
SHPËRNDAJE

Rreth 28 objekte jane shembur prane Shkolles Andon Xoxa dhe ne rrugicen prane Gjykates Fier .Objektet ne fjale jane shkaterruar per lirimin hpesirave te shkolles 9 vjecare dhe Gjykates Fier.Rreth dy jave ne pare IKMT shkaterroj ndertesen 3 kateshe rreth 50 metra te gjate ne pjesen jugore te shkolles Andon Xoxa ndersa dje dhe sot jane shembur objektet ne hyrje te gjytkates dhe para shkolles Andon Xoxa

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.