Ja sa i paster eshte Fieri(video& foto)

Ja sa i paster eshte Fieri(video& foto)

453
SHPËRNDAJE

Kerkohen taksa per pastrimin por shikoni sa i paster eshte Fieri!Ky qytet po vuan mungesen e higjenes jo vetem nga pluhuri dhe balta neper rruget e cara dhe ne zbatim punimesh por edhe nga mbetjet urbane. Ne nje vezhgim ne rruget kryesore te qytwtit te Fierit mungesa e higjenes eshte e dukshme .Kontenier te tejmbushur kudo , te shkateruar, te vjeter,plehra te hedhura ne rruge ne pedonale ,ne mungese te kontenierve qe do te mundesonin bizneseve hedhjen e tyre dhe deri tek nje fushe mbetjesh urbane qe eshte tejmbushur dhe konsiderohet nje njoll e zeze per ndotjen e qytwtit  . Shikoni pamjet dhe komuniteti mund te shoh dhe kuptoj  se ne cfar gjendje eshte higjena ne Fier


S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.