Ja pse paraqiti doreheqjen deputeti Ervin Koci

Ja pse paraqiti doreheqjen deputeti Ervin Koci

433
SHPËRNDAJE

Zbulohet arsyeja pse deputeti socialist Ervin Koçi ka vendosur të dorëzojë mandatin e tij.
Me anë të një statusi në Facebook, Koçi është shprehur: “tërhiqem nga të gjitha angazhimet e mia politike dhe do të aspiroj për të marrë përgjegjësi publike si një mundësi e re për të dhënë kontribut të mëtejshëm si dhe për të vazhduar zhvillimin profesional”.
Mësohet se posti që do të marrë ish deputeti i qarkut Fier, është ai i kreut të Autoritetit të Mbikëqyrjes Financiare.
Disa ditë më parë, Enkeleda Shehi u shkarkua nga detyra si Drejtoreshë Ekzekutive të AMF-së, Enkelejda Shehi me 55 vota pro dhe 20 kundër në Parlament.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.