Ja cbehet ne Rafinerine Ballsh , por cmimi i naftes mbetet i...

Ja cbehet ne Rafinerine Ballsh , por cmimi i naftes mbetet i larte

332
SHPËRNDAJE

Rradha ne Rafinerine e Ballshit shkon ne mbi 200 bote. E marrin naften tone dhe e cojne ne Kosove apo Maqedoni ku shitet me 120 lek. Ne qorrat vrasim njeri tjetrin per parti. 

Ja se cfar shkruajn banoret qe kane pare kete situate duke shkruajtur ne rrjetet sociale

Qytetari :E paguajme naften me te shtrenjte ne bote me cilesine me sh…te ne bote. Jo vetem kaq. Ne vite kjo rafineria deklarohet me humbje dhe borxhe.

Qytetari: Shife rradhen? A duket si biznes me humbje ky? A ka tallje me te madhe se kjo per shqiptaret? Ska! Se ne jemi nje tufe me dele. Une i pari qe dua te rri anonim se kam frike se mos me therrin.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.