Ish-Kryeministri Berisha:Narko-bandat e Fierit te lidhura me pushtetin marrin peng dhe torturojne...

Ish-Kryeministri Berisha:Narko-bandat e Fierit te lidhura me pushtetin marrin peng dhe torturojne 19 vjeçarin

784
SHPËRNDAJE

Narko-bandat e Fierit te lidhura me pushtetin marrin peng dhe torturojne 19 vjeçarin ndersa çunat e krimit me uniforme mbulojne krimin shkruan ish kryeministri Sali Berisha ne rrjetin social facebook referuar mesazhit te qytetarit dixhital.
“Z, Berisha po denoncoje nje ngjarje shum here me erend nga ajo e elbasanit ne fjer 3 dite me par eshte mare penge nje djal ir 19 vjec esht turturuar 24 ore nga nje band kriminale me lidhje te drejt perdrejta me drejtorin e policis fier nen drejtorin dhe kryetarin ebashkis armando sybashin policija po mundohet te fsheje ngjarjen ju lutem verifikejeni djali eshte ishtruar me spital me inicjalet f,l ekan masakruar me thik nga kembet policija ju tha familjarve ike egjejeni vet se do jet frshehur mbas 30 ninutave penge parsite ekan liruar te riun ju ltem verifikojen”

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.