Intoksikohen me qymyr dy te moshuar ne Patos

Intoksikohen me qymyr dy te moshuar ne Patos

289
SHPËRNDAJE

Më datën 12.01.2017, kanë shkuar në Spitalin Rajonal Fier dhe ndodhen në reaminacion shtetasit:E.S, 60 vjeçe dhe S.S, 64 vjeç, banues në fshatin Dukas, Patos.

E.S, 60 vjeçe dhe S.S, 64 vjeç, banues në fshatin Dukas, Patos.
Këta shtetas (bashkëshort) duke u ngrohur në banesën e tyre me qymyr druri, janë intoksikuar nga monoksidi i karbonit.
Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Fier.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.