I mori makinen dhe nuk ja ktheu,procedohet i riu nga Fieri

I mori makinen dhe nuk ja ktheu,procedohet i riu nga Fieri

472
SHPËRNDAJE

Më datë 06.02.2018, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Fier, për shtetasin A.K, vjeç 32, banues në Fier, pasi para disa ditësh, i ka marrë mjetin tip “Volksvagen” shtetasit A.T, vjeç 30, banues në Petran, Përmet dhe nuk ja ka kthyer. Neni 143 i Kodit Penal.

Nderkohe

Drejtoria Vendore e Policisë Fier
Seksioni kundër krimit ekonomik e financiar
Më datë 06.02.2018, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Fier, për shtetasin A.M vjeç 41, banues në fshatin Kreshpan, Fier, pasi ka falsifikuar dokumente. Neni 187 i Kodit Penal.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.