I dehuri godet shtyllen e ndricimit ne “Pedonale”(video)

I dehuri godet shtyllen e ndricimit ne “Pedonale”(video)

1408
SHPËRNDAJE

Nje shtyll ndricimi ne Shetitoren e qytetit te Fierit ka rene pertok nga nje goditje e automjeti . Sipas informacionit te policise Fier qe ka bere ndalimin e drejtuesit te automjetit aksidenti eshte bere rreth ores  3 te mengjesit te kesaj te Enjte . Ka qene nje automjet BMW qe ka goditur shtyllen e ndricimit ndersa sipas policise drejtuesi i mjetit ka qene nen efektin e alkoolit dhe eshte ndaluar nga policia qe ka shkuar menjeher ne vendngjarje.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.