Grabitje perseri ne Fier: Dy persona grabisin canten nje gruaje

Grabitje perseri ne Fier: Dy persona grabisin canten nje gruaje

454
SHPËRNDAJE

Fier

Informacion paraprak

Në datën 03.02.2018, rreth orës 18:35, në lagjen “Apollonia”, Fier, shtetases M.J, në momentin që ka dalë nga dyqani i këmbimit të valutës, dy persona i kanë marë çantën me një sasi lekësh dhe janë larguar.

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e policisë si edhe është ngritur grupi hetimor i cili po punon për zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.