Grabitje me dhune ne nje pike kembimi valutor ne Levan,Fier

Grabitje me dhune ne nje pike kembimi valutor ne Levan,Fier

267
SHPËRNDAJE

Grabitje me dhune ne nje pike kembimi valutor ne levan. Policia ne vendngjarje. Dy persona kane marre nje sasi lekesh duke kercenuar pronarin e pikes se kembimit valutor

informacion paraprak i policise

Sot rreth orës 18:45, në Levan është grabitur me dhunë nga dy persona, te maskuar me kapuçë një pikë këmbimi e transferta parash.

Personat e dyshuar kanë marrë rreth 50 mijë lekë të reja dhe janë larguar.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Janë ngitur disa pika kontrolli dhe po punohet për kapjen e autorëve të dyshuar.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.