Godet me thike gruan arrestohet 53 vjecari nga Patosi

Godet me thike gruan arrestohet 53 vjecari nga Patosi

372
SHPËRNDAJE

Patos!
Informacion paraprak.
Më datën 09.03.2017, ora 10:05, shtetasi Arben Hoxha, 53 vjeç, në banesë, ka goditur me mjet prerës (thikë), bashkëshorten e tij, shtetasen L.H, 52 vjeçe, banuese në fshatin Kuqar, Patos, e cila ndodhet e shtruar në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.
Eshtë shoqëruar autori dhe po kryen veprimet për arrestimin e tij.
Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.