Gjykata Fier vendos masen e vleresimit per 3 te arrestuarit per fallsifikim...

Gjykata Fier vendos masen e vleresimit per 3 te arrestuarit per fallsifikim dokumentash

398
SHPËRNDAJE

Zhvillohet seanca e vleresimit te mases se sigurise per 3 prej 16 te proceduarve per falsifikim dokumentesh me qelli,m mundesimin e emigrimit te paligjshem.

Prokurori i ceshtjes, Asllan Bajramaj ka kerkuar disa dite me pare caktimin e masess se sugurise arrest ne burg pa afat ndaj Artan Hasanit, Jetnor Hoxhaj, Kostaq Papa, Eris Koliqi, Xhevair Myrtaj, Artan Haxhiu dhe Enton Lahollari, ndaj te cileve gjykata ka vendosur te njejten mase sigurie.

Ditem e sotme eshte kryer verifikimi i mases

per tre nga te arrestuarit, Jetnor Hoxhaj, Artan Haxhia dhe Eris Koliqi. Per te tjeret do kryhet neser

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.