Gjimnazisti plagos me thikë shokun e shkollës

Gjimnazisti plagos me thikë shokun e shkollës

174
SHPËRNDAJE

Dy gjimnazistë në shkollën e mesme “Antoni Athanas” të Sarandës janë grindur ashpër me njeri -tjetrin aq sa njeri prej tyre ka nxjerrë thikën dhe e ka plagosur shokun dy herë në sup.

Sarande, plagosje ne shkollen e mesme ekonomike “Antoni Athanas”. Ngjarja ne nje klase te vitit te trete. Kastriot Xhanga per motive te dobeta ka goditur dy here me thike ne sup dhe ije Kostandin Bodinin. Te dy 18-vjec. Bodini ne spital po merr ndihmen e pare. Policia ne vendngjarje

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.