Gjendet ne bregdet trupi i pajetë i një shtetasi 70 vjeç

Gjendet ne bregdet trupi i pajetë i një shtetasi 70 vjeç

45
SHPËRNDAJE

Më datë 27.01.2017, rreth orës 08:50, në Golem tek Mali i Robit, në bregun e detit, është gjetur i pajetë një shtetas i seksit mashkull, rreth 70 vjeç.
Nga hetimet paraprake, dyshohet se ky shtetas është mbytur dhe dallgët e detit kanë bërë të mundur nxjerrjen e trupit në breg. Nuk konstatohen shenja dhune. 
Në vëndin e ngjarjes ndodhet grupi hetimor, i cili po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.