Gjendet ne kanalin vadites trupi i nje 65 vjecari

Gjendet ne kanalin vadites trupi i nje 65 vjecari

240
SHPËRNDAJE

Lushnje
Informacion paraprak
Në datën 29.10.2017, rreth orës 11:00, në tokat e fshatit Kolonjë, Lushnje, në një kanal vaditës, është gjetur nga banorë të zonës një shtetas i vdekur, i seksit mashkull, rreth 65 vjeç.
Grupi hetimor po punon për identifikimin e viktimës dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.