Gjendet i vetvrare 69  vjecari nga Ardenica

Gjendet i vetvrare 69  vjecari nga Ardenica

473
SHPËRNDAJE

Nga informacioni i Drejtorise Policise Qarkut Fier:

Më datën 21.07.2016, (sot)rreth orës 07:45 në fshatin Ardenicë, Lushnje, është gjetur nga familiaret, i vrarë shtetasi Z.D, 69 vjeç.
Nga veprimet e para hetimore rezulton se shtetasi i mësipërm vuante nga një sëmundje e keqe dhe si pasojë e gjëndjes së rënduar psikologjike, dyshohet se ka vrarë veten me një pistoletë gjurmëlënëse.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.