Gejndet ne pyll 61 vjecari nga Fieri ,humb jeten rruges per ne...

Gejndet ne pyll 61 vjecari nga Fieri ,humb jeten rruges per ne Spital

756
SHPËRNDAJE

Fier
Më datën 10.11.2017, rreth orës 13:40, në pyllin e fshatit Seman është gjetur në gjëndje të rëndë shëndetësore, dhe ka ndërruar jetë gjatë rrugës për në spital shtetasi A.Gj, 61 vjeç, banues në Fier.

Nga kqyrja paraprake rezulton se viktima nuk kishte shënja dhune dhe se vuante nga sëmundje të zemrës për të cilën ka bërë edhe ndërhyrje kirurgjikale në shtetin Italian.

Pritet përgjigje përfundimtare nga mjeksia ligjore pasi dyshohet se mund të ketë konsumuar pesticide të llojit fotoksin.

Materialet i kaluan prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Fier për vlersim.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.