Gazetari A.Hoxha plas “bomben”Edi Rama në hotelin e Balilit, i filmuar…

Gazetari A.Hoxha plas “bomben”Edi Rama në hotelin e Balilit, i filmuar…

280
SHPËRNDAJE

Gazetari i ‘News24’ Artan Hoxha përmes një statusi në rrjetin social Facebook ka thënë se nëse serveri i hotelit ka regjistruar se kush ka hyrë dhe ka dalë aty do zbulohet se nuk janë ish ministrat që shfaqen por vetë kryeministri.Screenshot004

Statusi i Artan Hoxhës:

Edvin, shosha jote e grisur nuk e mbulon dot “diellin” e Metes…

Te shiti koken e Manjanit ne tepsi, i dorezove ne tabaka koken e Tahirit,…

U qofte i hajrit pazari,…

Por nuk e fshihni dot se Balili ishte dhe eshte i Metes! Se ti nuk pate kurre kurajon ta thuash kete te vertete perballe ortakut tend dhe gjithe shqiptareve! Se nese serveri i Santa Quaranta-s ka rregjistruar vertete ndonje dite, kush ka hyre e kush ka dale ne te, aty nuk do dalin pamjet me ish-ministrat qe tregon Berisha ne perrallat e tij, Tahiri, Beqaj apo Klosi….por do dalesh ti vet!!!

Pse ke vajtur dhe kush te coi, pres te na e thuash ndonje dite kur te jesh rreth zjarrit te oxhakut ne Hotel Kanione duke shijuar pasterma Cepani dhe raki Prishte servirur nga Meta….

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.