FRPD pret Ramën me protesta në Shkodër

 FRPD pret Ramën me protesta në Shkodër

76
SHPËRNDAJE

Të rinjtë e Partisë Demokratike në Shkodër kanë dalë në protestë në Urën e Bahçallëkut për të pritur Kryeministrin Edi Rama, cili zhvillon tubim në qytetin verior.

FRPD po proteston me pankarta “Po Republikës së Re” kundër vizitës së Ramës në Shkodër.

Kryeministri do të zhvillojë aktivitet me të rinjtë që votojnë për herë të parë në Shkodër.

Në vendngjarje janë shtuar forcat e policisë dhe të FNSH-së.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.