Foto/Sekuestrohet 1,2 ton droge,bllokohet gomonia

Foto/Sekuestrohet 1,2 ton droge,bllokohet gomonia

181
SHPËRNDAJE

Vlorë
Policia Kufitare ka bllokuar mjetin lundrues tip Gomone me gjatësi 9.3 m e gjatë dhe 2.6 m e gjëre, pa motorë.

Pasi dy motorat tip Yamaha me 350 KW, nga përplasjet me shkëmbinjtë janë shkëputur nga trupi i gomones dhe janë fundosur nën ujë.


Policia ka bërë sekuestrimin e një sasie me lëndë narkotike prej 1 Ton e 207 Kilogramë, e dyshuar si Cannabis Sattiva.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.