Foto/Nxenesit me hashash  ne nje shkolle ne MALLAKASTER

Foto/Nxenesit me hashash  ne nje shkolle ne MALLAKASTER

921
SHPËRNDAJE

Ish Keyeministri Sali Berisha ka publikuar ne profilin e llogarise se tij ne Facebook nje foto te nje nxenesi qe mban ne dore nje qese me hashash dhe ne sfond klasen me nxenes. Sipas Berishes fotua eshte shkrepur ne shkollen e njohur dhe me emer ne Mallakaster qe mban emrin e patriotit Hajredin Fratari. Kjo eshte Republika e Norieges ku nxenesit shkojn me hashash ne shkolle shkruan Berisha

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.