Foto/Dy viktima ne nje aksident ne Gjirokaster-Kakavije

Foto/Dy viktima ne nje aksident ne Gjirokaster-Kakavije

83
SHPËRNDAJE

Gjirokastër. 
Informacion paraprak. 
Njoftohemi se në aksin rrugor Gjirokastër-Kakavije, në vendin e quajtur Grapsh, mjeti tip Ford, me targa AA 928 MD, ka dale nga rruga dhe ka përfunduar në kanal.
Mjeti drejtohej nga shtetasi A.N., rreth 30 vjeç, banues në Plesat,
Me automjet udhetonin dhe dy pasagjere G.Sh., L.M., banues në Plesat, Gjirokastër. 
Për pasojë shtetasit G.Sh, dhe A.N. kanë humbur jetën, ndersa shtetasi L.M., ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën. 
Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor ku vijon punen për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.