Foto/Aksident ne Fier-Levan perfshihen 3 automjete

Foto/Aksident ne Fier-Levan perfshihen 3 automjete

230
SHPËRNDAJE

Nje aksident ka ndidhur kete pasdite ne aksin Fier-Levan por qe ka perfunduar vetem me deme materiale. Nje automjet me targa greke ka goditur nje tjeter automjet por nuk ka shpetuar edhe vet nga goditja nga pas e nje tjeter mjeti .

Fatmirsisht asnje nuk eshte demtuar por vetem deme materiale ku jane perfshire 3 mjete.Raste te ngjashme ndodhin cdo vite ne rruget e shqiperise ku drejtues te automjeteve me targa greke qe jane emigrante behen shkak i aksidenteve .

Shkaku i aksidenteve jane jo vetem drejtuesit e mjeteve por edhe mos pershtatja e drejtuesve me sinjalistiken ne shqiperi si dhe kaosin ne qarkullim.

 Shpesh drejtuesit emigrant i lodh dhe streson qarkullimi i mjeteve ne rruget tona duke bere te humbin  kontrollin e mjetit ne rruget e shqiperise kane thene specialistet 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.