Foto/Aksident ne aksin Fier -Ballsh

Foto/Aksident ne aksin Fier -Ballsh

2883
SHPËRNDAJE

Nje aksident automobilistik ka ndodhur kete menegjes ne aksin rrugor Fier Ballsh. Nje fugon me pasagjer qe kryen transportin ne linjen Fier Ballsh eshte perplasur me taafikendaresin dhe per pasoje ka pesuar deme materiale. Fatmiresisht asnje nga pasagjeret nuk ka pesuar demtime. Shkak i aksidentit ka qene terreni i lagesht ne rruge

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.