Foto/Aksident i rende ne Levan-Tepelene,Varibop ,4 te plagosur

Foto/Aksident i rende ne Levan-Tepelene,Varibop ,4 te plagosur

1858
SHPËRNDAJE

Nje aksident i rende ka ndodhur autostraden Levan- Tepelene ne vendin e quajtur Varibope. Nga terreni i rreshqitshem nje automjet ka himbur kontrollin duke perfunduar jashte rruge disa metra ne parcelat e fermereve.Nga ky aksident kane mbtur te plagosur shtetasit Mariglen Mahmutaj 31 vjec drejtus i mjetit ismet mahmutaj 80 vjec Diana Ferra 45 vjece Kate Mahmutaj keta shtetas jan nga Vlora dhe jane jasht rrezikut per jeten
Info e policise


Fier!
Informacion paraprak.
Më datë 03.04.2017, ora 08:40, në autostradën Levan-Tepelenë, në afërsi të fshatit Varibob, ka dalë nga rruga mjeti autoveturë tip “Nisan”, me targa XAM 3605, me drejtues mjeti shtetasin M.M, 31 vjeç, banues në Vlorë.
Për pasojë kanë marë dëmtime prindërit e drejtuesit të mjetit shtetasit I.M, 81 vjeç K.M, 77 vjeçe dhe e afërmja e tyre D.F, 25 vjeçe, të cilët ndodhen në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve.
Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të kësaj ngjarje.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.