Foto/23 Fieraket me të kërkuar nga policia

Foto/23 Fieraket me të kërkuar nga policia

2643
SHPËRNDAJE

Policia e Shtetit ka publikuar në faqen e saj zyrtare 709 persona që akuzohen për vepra të ndryshme penale dhe në shumicën prej tyre me foto  . Midis 709 personave te cilesuar te shumekerkuar, 24 prej tyre jane nga rrethi Fier dhe Mallakaster
Eshtë kuriozitet të mesosh karakteristikat qe mund të ketë një kriminel dhe informacionet qe e kane cilesuar ate te tille.Nisur nga publikimi me heret i listes se te shumekerkuarve nga policia ne Fier dhe ne gjithe Shqiperine ka pasur mjaft reagime ne rrjetet sociale. 

Shumica e opinioneve te komentuesve jane shprehur se pavaresisht kesaj liste nga policia ,shumë rrallë ndodh që “kriminel” të quhet ndonjë zyrtar me kollare që mund të ketë vjedhur miliona, mund të ketë hedhur qindra firma për miratime të paligjshme, e kështu me radhë.Lind pyetja jane keta kriminelet e vertet dhe kaq te rrezikshem!?
Lista e Fierakeve te kerkuar per vepra te ndryshme penale nga policia

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.