FOTO/Lista me 80 Fieraket më të kërkuar nga policia

FOTO/Lista me 80 Fieraket më të kërkuar nga policia

16463
SHPËRNDAJE

Lajm i Fundit.17/01/2018

Policia e shtetit ka shpallur listën e personave në kërkim të cilët janë dënuar nga drejtësia.Kjo eshte lista e perditesuar se fundmi nga policia e shtetit per personat te cilet me vepra penale nga drejtesia
Lista e te kerkuarve nga drejtesia shqiptare shkon ne gati 730 persona . Ne kete liste te gjatë e shpallurve në kërkim nga policia 81prej tyre janë nga Fieri, Mallakastra, Patos dhe Roskoveci

o

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.