FOTO/ Ja lista me 50 Fieraket më të kërkuar nga policia

FOTO/ Ja lista me 50 Fieraket më të kërkuar nga policia

13548
SHPËRNDAJE

Policia e shtetit ka shpallur listën e personave në kërkim të cilët janë dënuar nga drejtësia.
Lista është e gjatë për ata që janë shpallur në kërkim nga policia dhe që janë nga Fieri.
Gjatë festave të fundvitit, policia ka ngritur postblloqe dhe pika të shumta kontrolli për kapjen e personave në kërkim.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.