Fier:Vidhen para ne banesen e 80 vjecarit,policia ne kerkim te autoreve

Fier:Vidhen para ne banesen e 80 vjecarit,policia ne kerkim te autoreve

229
SHPËRNDAJE

Komisariati i Policisë Fier

Eshte rritur se tepermi tendenca e vjedhjeve ne Fier dhe kryesisht e prones dhe e banesave.Sipas informacion te publikuar nga vete policia e shtetit

Më datë 07.01.2018, gjatë natës, në fshatin Rreth Libofsh, kanë vjedhur një shumë lekësh, në banesën e shtetasit L.J vjeç 80. Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit. Neni 134 i Kodit Penal.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.