Fier:Vetplagoset me arme gjahu 55 vjecari

Fier:Vetplagoset me arme gjahu 55 vjecari

292
SHPËRNDAJE

Komisariati i Policisë Fier

Më datë 02.01.2018, shtetasi M.T, vjeç 55, banues në fshatin Kafaraj, pasi dyshohet se më datë 31.12.2017, në Kafaraj, në banesë, është vetëplagosur me armë gjahu dhe pasi mori ndihmën mjekësore doli nga spitali. Nga veprimet e kryera rezultoi se plagosja ka ndodhur aksidentalisht kur i dëmtuari pastronte armën e gjahut çifte ruse, të cilën e mbante me leje. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Fier, për vlerësim.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.